Поділитися

30 і 31 січня 2018 року у Центральному Офісі організації “Україна без тортур” відбулось перше засідання нового правління, яке було обране на Загальних зборах у листопаді 2017 року.

 

Окрім нагальних завдань щодо перспектив розвитку представництва “Україна без тортур” в регіонах, було також проведені співбесіди з кандидатами на посаду виконавчого директора. Правління розглянуло дві кандидатури, які були рекомендовані конкурсною комісією, на цю посаду.  На жаль, Правління організації не затвердило жодного. Через це обов’язки виконавчого директора покладено на Голову правління Олександра Гатіятулліна, відповідно до п. 7.3.7 Статуту ГО “Україна без тортур”.

З своєї сторони, ми вдячні усім кандидатам що брали участь у відкритому конкурсі на посаду виконавчого директора.

Також, Правління розглянуло організаційні питання, стратегічний план, супервізію та технічне завдання на наступні програмні заявки. Були виокремленні конкретні напрямки роботи на 2018 рік, з пріоритетом росту й розвитку нової діяльності.

Засідання Правління є необхідним чинником для ефективного функціонування громадської організації, особливо для такої молодої, але амбітної як “Україна без тортур”.