Поділитися

До вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції на гостини завітав новий чотирьохлапий друг – лабрадор Річард.

Зустріч організували в рамках постійної співпраці адміністрації колонії з духовно-просвітницькими наставниками. Вони запропонували один із нових та діючих методів терапії для підлітків – спілкування з прирученою собакою. Часто підлітки прибувають в колонію вороже налаштовані, мають проблеми у спілкування, не йдуть на контакт.


Новий формат дозволить уникнути у юнаків проблем у спілкуванні, конфліктів з однолітками та дорослими, зняти процес внутрішньої напруги. Пет-терапія дозволить повернути хлопців, які в минулому зустрічалися з жортокістю, глузуванням, непорозумінням та неповагою, до повноцінного соціального життя. Хлопці із радістю прийняли в свою родину нового товариша Річарда, якому нещодавно виповнилось пів-року. Сприйняли сеанс спілкування як заохочення, радісну подію, гру, яка дозволила їм приміряти на себе нові ролі. Даний напрямок терапії керівництво колонії планує ввести для вихованців на постійній основі.

«Вченими було доведено, що, спілкуючись з тваринами на примітивному тактильному рівні і отримавши можливість надавати мінімальний догляд за собаками (вигулюючи їх, розчісуючи, беручи участь в годуванні), молодь стає спокійніше реагувати на навколишні подразники», – наголосив начальник колонії Олександр Сайко.