Поділитися

Громадська організація «Україна без тортур»» оголошує додатковий конкурс на залучення двох регіональних представників у регіонах. Ми добровільно об’єднуємо на основі єдності інтересів людей, які підтримують ідею викорінення катувань та іншого жорстокого, нелюдського або такого, що принижує гідність видів поводження та покарань, які є заборонені та є серйозним порушенням прав людини в Україні спрямованої на впровадження демократичних змін в суспільстві.

До участі у конкурсі запрошуються члени “України без тортур” для представництва організації у наступних регіонах (кластерах):

 1. Центрально-Західний: Вінницька, Житомирська, Хмельницька, Рівненська.
 2. Західний: Львівська, Волинська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька.

Технічне завдання:

 1. Створення відокремлених підрозділів в областях регіону (кластеру).
 2. Входження до складу Спостережної Комісії як керівник відокремленого підрозділу ГО «Україна без тортур» та інші консультативні органи в регіонах (кластерах).
 3. Залучення нових моніторів НПМ.
 4. Залучення членів ГО.
 5. Проведення інформативних заходів ГО «Україна без тортур» в регіонах.
 6. Організація та проведення візитів НПМ, у тому числі кластерних, свого регіону (кластеру) та контроль за написанням звітів.
 7. Підтримка сталої взаємодії з регіональними представниками Уповноваженого ВРУ з прав людини та регіональними координаторами взаємодії з громадськістю.

Вимоги для участі у конкурсі:

 1. Наявність рекомендаційних листів від інших моніторів НПМ або регіональних представників, або координаторів Уповноваженого ВРУ з прав людини з інших областей, які охоплені регіональним (кластерним) поділом, який зазначений вище- один лист з області.
 2. Наявність дійсного доручення монітора НПМ.
 3. Членство в організації «Україна без тортур» (дійсний або асоційований).
 4. Представництво ініціативної групи з числа членів організації «Україна без тортур» на регіональному рівні (підтвердження – протокол засідання ініціативної групи).
 5. Надати концепцію розвитку відокремленого підрозділу та кластеру ( завантажити ДОДАТОК ).

Монітори, які зацікавленні у подальшій діяльності та створенні відокремлених підрозділів мають виконати передбачені вимоги та надіслати потрібні документи на електронну пошту:  ukraine.without.torture@gmail.com з темою листа «Регіональний представник».

Кінцевий термін подачі до 23:59  18 березня 2018 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, до програмного директора Марини Гоменюк (067-011-45-45).

Остаточне рішення прийматиме Правління організації. Усі учасники конкурсу будуть повідомленні про результати прийняття рішення електронною поштою не пізніше до 21 березня 2018 року.