Поділитися

27 квітня працівники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  здійснили візит до спеціального приміщення відділу прикордонної служби «Жуляни».

Метою візиту став моніторинг стану дотримання прав та свобод людей, які утримуються в зазначеному місці тимчасового тримання.

Працівники Департаменту оглянули кімнати для затриманих, кімнату багатофункціонального призначення, санвузол та прогулянковий дворик.

В цілому, спеціальне приміщення відповідає вимогам міжнародних стандартів та національного законодавства. Кожна кімната для затриманих облаштована індивідуальним спальним місцем, приліжковою тумбочкою, столом та стільцем. В кімнатах є питна вода та забезпечено належний  рівень освітлення. До душової та санвузла гаряча та холодна вода подається цілодобово.

Особи, які поміщаються до спеціальних приміщень, забезпечуються постільними речами, предметами першої необхідності та харчуванням. На момент візиту завершувалися роботи з обладнання прогулянкового дворика.

Відповідно до наданої інформації, з початку 2018 року до спеціального приміщення не було поміщено жодної особи.