Так, у камері № 185, яка розрахована на утримування 16 осіб, на час візиту перебувало 17 в’язнів, ліжка яких розташовані впритул одне до одного, унаслідок чого у в’язнів відсутній особистий простір.
Крім того, у зазначеній камері не дотримано рівень штучного освітлення, стіни вкриті грибком, постільні приналежності перебувають у брудному стані. У камерному приміщенні не встановлено бачка із питною кип’яченою водою, що передбачено відповідною нормою, затвердженою наказом Міністерства юстиції України.
Під час візиту також встановлено, що у камері № 296 на стінах наявна пліснява, відсутня примусова вентиляція приміщення та відсутній бачок з питною кип’яченою водою. Засуджений скаржився також на те, що протягом 30 днів адміністрація установи не забезпечує його правом на миття у лазні.
Зі слів працівників установи, в’язні самостійно облаштовують у камерах засоби для миття, оскільки приміщення лазні понад рік, як вийшло з ладу через затоплення водою.
Також в ході візиту на території установи між корпусом для тримання жінок, медичною частиною та корпусом для тримання неповнолітніх виявлено загороджене сміттєзвалище, з якого тривалий час не вивозилось сміття. Внаслідок бездіяльності службових осіб установи на території закладу відчувається нестерпний запах гнилих продуктів харчування, а також є загроза виникнення інфекційних захворювань.
Крім того встановлено, що їжа з їдальні установи до корпусу для тримання засуджених доставляється в термосі, який в результаті тривалої експлуатації прийшов в непридатний стан.
Виявлені в ході візиту порушення свідчать про жорстоке чи таке, що принижує гідність, поводження персоналом установи із в’язнями і може бути розцінене як катування.
За результатами візиту направлено листи реагування до Міністерства юстиції України та прокуратури м. Києва.