Поділитися

20 вересня, за ініціативи громадської організації «Україна без тортур» у комунальному закладі Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Теплий дім”, відбувся тематичний просвітницький семінар.

Керівник відокремленого підрозділу ГО «Україна без тортур» у Черкаській області Людмила Проценко запросила до діалогу працівників закладу, щоби розповісти про стандарти належного поводження в місцях несвободи та проінформувати про процедуру проведення моніторингового візиту до закладів закритого типу.

Присутні на заході працівники з цікавістю сприймали інформацію, та жваво обговорювали процедуру дотримання тих чи інших норм.

За словами директорки Центру, Бондар Мирослави Ільківни, вона регулярно ініціює в закладі проведення різноманітних заходів, які б сприяли покращенню соціально-психологічного клімату в колективі. Що в свою чергу позитивно відгукується на робочих процесах та сприяє дотриманню працівниками стандартів поводження з дітьми.

Під час семінару учасники були ознайомлені із загальними поняттями про права людини, національним превентивним механізмом як одним із найефективніших видів моніторингу прав людини у місцях несвободи. Та на прикладах проведених моніторингових візитів дізнались як проходить моніторинговий візит