Поділитися

25 вересня 2018 року керівник відокремленого підрозділу  “Україна без тортур” у Херсонській області Валерій Грець, провів просвітницький захід для працівників Володимиро-Ільїнського спеціального будинку-інтернату.

Працівникам закладу було донесено інформацію про стандарти належного поводження в місцях несвободи. Говорилось про явні та скриті випадки катувань та неналежного поводження з підопічними, про людську гідність, про прояви людяності, приводились приклади. Працівники інтернату активно включались в обговорення.

Володимиро-Ільїнський спеціальний будинок-інтернат, заклад постійного перебування чоловіків похилого віку, людей з інвалідністю які втратили соціальні зв’язки. Це комунальний заклад Херсонської обласної ради, який підпорядкований обласному Департаменту соціального захисту населення. Планова потужність 20 осіб, на момент проведення заходу в інтернаті знаходилось 13 підопічних. Основний контингент це особи, що звільнились з місць позбавлення волі та у яких втрачені соціальні зв’язки.