Поділитися

24 жовтня Юлія Башкірова, керівниця ініціативної групи “Україна без тортур”, провела тренінг для співробітників Кальміуського відділенні поліції міста Маріуполь.

Даний захід було проведено в рамках спільного проекту громадської організації «Україна без тортур» та організації  «Альянс громадського здоров’я» з метою підвищення обізнаності співробітників поліції по наданню медичної допомоги, у розрізі наданні медичної допомоги особам, які приймають замісну терапію.

Під час навчання були висвітлені такі питання, як:  право людини на отримання медичної допомоги, право на  безперервне отримання замісної терапії осіб, які затримуються співробітниками поліції та що під собою уявляє замісна терапія і які є алгоритми взаємодії органів поліції та закладів охорони здоров’я.

Наприкінці заходу ми провели дискусію з приводу застосування усіх перерахованих норм надання медичної допомоги у Кальміуському відділенні поліції, з яким труднощами співробітники поліції стикаються і як часто у них виникають випадки надання медичної допомоги, особливо особам, які приймають ЗПТ.  

Організаторами заходу було надано допоміжну літературу для учасників тренінгу у кількості 25 примірників, які сподіваємось допоможуть при виконанні їх подальшої службової діяльності.