Поділитися

Про це повидомляє Українська Правда

Українського активіста Володимира Балуха в Керченській колонії №2 в анексованому Росією Криму перевели з карантину в барак.

Про це заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз повідомив “Крим.Реаліі” 7 листопада.

“Зараз інформації про загрозу його життю немає. Стан здоров’я прийнятний. Голодування поки не поновлював”, – повідомив Чийгоз.

Раніше адвокат Дмитро Дінзьо і архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент не змогли навідати Балуха через те, що він перебував на карантині в Керченській колонії №2.

Тим часом, незаконно засудженого в Росії українського журналіста Романа Сущенка етапували в колонію суворого режиму в Кіровській області.

Про це повідомляє  його дочка Юлія Сущенко.

“Батька етапували в ФКУ ІК-11 УФСІН Росії по Кіровській області (м. Кірово-Чепецьк, с. Утробіно). Таку інформацію Посольству України в Москві повідомили у ФСВП”, – сказала вона.

За її словами, більш детальну інформацію про стан Сущенка можна буде дізнатися після візиту до нього консула або адвоката.

Зазначається, що ця колонія знаходиться за більш ніж тисячу кілометрів від Москви.

За даними агентства, місяць тому Сущенка вивезли із СІЗО “Лефортово”. Після цього він близько 10 днів перебував у збірному пункті в’язниці “Матросская тишина” в Москві.