Поділитися

За ініціативи та підтримки громадської організації «Україна без тортур» 11 травня 2019  у місті Львові відбулася робоча зустріч моніторів Національного превентивного механізму Львівської області.

В робочій зустрічі взяли участь Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  в західних областях Світлана Семчишин, регіональний координатор Уповноваженого в області Тетяна Панасенко та монітори Національного превентивного  механізму Львівської області.

Під час зустрічі фахівець з МІО ГО «Україна без тортур»  Олена Бордюкова та керівник відокремленого підрозділу ГО в Івано-Франківській області Світлана Дем’янчук  розповіли про діяльність ГО та її відокремлених підрозділів.

Світлана Семчишин подякувала моніторам за  проведену роботу під час візитів НПМ та постмоніторингову діяльність, спрямовану на попередження катувань людей у місцях несвободи та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання . А також висловила побажання, щодо подальшої співпраці в реалізації функції Національного превентивного механізму.

Монітори НПМ обговорили ряд важливих питань , які стосуються проблем в діяльності моніторів. Зокрема,  проведення спеціалізованих тренінгів для моніторів НПМ.

За результатами зустрічі, монітори створили ініціативну групу у Львівській області для відкриття відокремленого підрозділу громадської організації  «Україна без тортур».