Поділитися

Протягом серпня та вересня Регіональним координатором Уповноваженого ВРУ в Херсонській області Оксаною Тропіною та моніторами національного превентивного механізму, членами ГО «Україна без тортур» Валерієм ГрецемВолодимиром Куценком та Тетяною Ромадановою заплановані ряд інформаційно-просвітницьких заходів для працівників відділень поліції у місті Херсоні та області. 

Метою тренінгу було підвищити правову обізнаність учасників стосовно таких понять, як «Верховенство права», «Дискримінація», «Стигма», «Толерантність». Обговорити на прикладах випадки дискримінації та стигматизації, з якими стикалися учасники заходу в своїй професійній діяльності, та виробити механізми щодо недопущення порушення прав людини, а також через виконання практичних завдань виробити алгоритм поведінки правоохоронців, заради зниження стигматизації по відношенню до уразливих груп населення, зокрема секс-працівників.

Джерело: http://visnik.ks.ua/hers-policia-pidvysh-obizn-z-pyt-toler/?fbclid=IwAR2fhy6Awe0uM_q-PYZHKl-ACi4MyFuDiMbvg4bN6ULyzwukMhDrW3f7Low