Поділитися

В рамках реалізації проекту «Створення та підтримка інформаційно-комунікаційної платформи як одного із потужних інструментів формування громадської думки про призначення моніторингу задля попередження тортур та жорстокого поводження у місцях несвободи» керівником Полтавського відокремленого підрозділу ГО «Україна без тортур»  Вірою Яковенко проведено дві фокус-групи.

Основною ціллю зустрічей було обговорення питань попередження катувань. В ході зустрічі відбувся мозковий штурм, який дозволив визначити зріз знань щодо діяльності НПМ та допоміг сформувати найнеобхідніші питання для подальшого розгляду.

Представниками адвокатської спільноти та Регіонального центру з надання БВПД жваво були обговорені актуальні проблеми законодавчого регулювання діяльності місць несвободи, стан реформування пенітенціарної системи. Ба більше, відбувся перегляд документального фільму «Чорний дельфін», створеного  ГО «АУМДПЛ», що яскраво розкриває глядачу поняття катування, жорстокого та принижуючого честь та гідність погодження.

Особливості бачення такої інформаційної платформи висловили представники адвокатської спільноти, активні громадяни, викладачі університетів та представники ГО міста.