Поділитися

Тюрми завжди є були і будуть потужним центром поширення інфекційних захворювань. Наша з вами відповідальність, аби COVID-19 не поширювався серед ув’язнених та суспільства в цілому.

Ось, що наразі відбувається у світі:

  • Китай зафіксував більше 806 підтверджених випадків інфікування СOVID-19 у засуджених в п’яти в’язницях трьох провінцій.
  • У відповідь на пандемію коронавірусу уряд Ірану звільнив 70 тисяч ув’язнених, щоб запобігти спалаху СOVID-19 у тюрмах. Ув’язнених звільнили на невизначений термін за умови, що вони не становлять загрози безпеці суспільства. Хоча до цього часу в іранських тюрмах не зафіксовано жодного випадку зараженням СOVID-19. Це виключно превентивний захід!

Для ефективного подолання можливого, але вкрай ймовірного, спалаху хвороби COVID-19 у в’язницях, державні органи влади повинні створити сучасну систему координації, що об’єднує сфери охорони здоров’я та правосуддя, забезпечує інформованість працівників в’язниць та гарантує дотримання всіх прав людини в установах.

Але, внесок у запобігання поширення вірусу можеш зробити саме ти!

До нас звернулись представники Кременчуцької виховної колонії з проханням надати допомогу для неповнолітніх засуджених ( 51 вихованець) у вигляді :
– медичний інфрачервоний безконтактний термометр;
– дезінфікуючі засоби;
– засоби індивідуального захисту ( медичні маски);
– індивідуальні засоби гігієни;
– індивідуальні гігієнічні наборию

У разі потреби в отриманні додаткової інформації, Ви можете зв’язатися в телефонному режимі із:
– заступником начальника установи Оленою Валентинівною м.т. 0663816916
– методистом установи Оленою Юріївною м.т.0673892772

Враховуючи ускладнення логістичних зав’язків, спричинені карантином та надзвичайним станом. ГО «Україна без тортур» оголошує збір коштів і бере на себе відповідальність за звітність про кожну витрачену гривню!

4790 7299 4281 0268
Ощад Банк
Немчина Гульнара