Поділитися

Запрошуємо вас на онлайн-семінар ГО «України без тортур» для моніторів Національного превентивного механізму, який відбудеться 15 травня о 14:00.

Під час онлайн-семінару ви дізнаєтесь про шляхи передачі та профілактику розповсюдження інфекційних захворювань. Експерти розкажуть вам про практичні нюанси застосування засобів індивідуального захисту під час відвідування місць несвободи. Також, експерти радо наддадуть відповіді на ваші найбільш провокативні питання.

Крім того, ви дізнаєтеся:
– як виявити ознаки перебігу COVID-19 та які види тестувань проводять в Україні?
– як захистити свої органи дихання?
– що таке засоби індивідуального захисту, які існують захисти індивідуального захисту та як їх правильно використовувати?
– про те яким чином контактувати з хворим на COVID-19?
– про те чи існують певні особливості, на які необхідно зважати, під час проведення моніторингових візитів під час карантину?
– експерти поділяться власним досвідом проведення моніторингових візитів НПМ під час карантину.

Також, вам розкажуть як правильно мити руки 😊

Спікери:
📌Костянтин Швидкий – лікар, фахівець Центру громадського здоров’я МОЗ, консультант за напрямком «Моніторинг та оцінка ВІЛ-інфекції в пенітенціарному секторі».
📌Оксана Ковтун – лікар-фтизіатр, головний спеціаліст відділу моніторингу медичного забезпечення в об’єктах контролю Департаменту з реалізації НПМ.

❗️Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/8XYYKQGTxp9PePHf9

Посилання для підключення буде надіслано учасникам/цям на пошту (якщо цього не сталося – перевірте спам або напишіть нам).Просимо уважно прочитати лист підтвердження реєстрації,який буде надіслано за день до онлайн-семіеару, адже в ньому буде покрокова інструкція з використання платформи Zoom.