Поділитися

ГО “Україна без тортур” за підтримки МФ “Відродження” організовує  тренінг з менторської підтримки для громадських моніторів національного превентивного механізму (НПМ). До участі запрошуються досвідченні монітори.    Захід проводиться для підготовки 10 моніторів-менторів, які протягом 2021-2022 років здійснюватимуть наставницьку підтримку для новообраних моніторів НПМ.

Тренінг відбудеться 19.11-20.11.2020 року в м. Київ. Для учасників, які відповідають вимогам та отримають запрошення на тренінг, участь безкоштовна.

Вимоги до кандидатів:

  1. Наявність мотивації для здійснення менторської підтримки моніторів протягом майбутніх двох років, в період з 2021-2022 рр. 
  2. Активна участь у діяльності  НПМ не менше 3-х років. Безпосередня участь не менш ніж у 15 візитах НПМ до місць несвободи.
  3. Наявність досвіду післямоніторингової діяльності, участь у написання звітів. 
  4. Наявність рекомендації від колег, від представників Представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або Регіональних координаторів взаємодії з громадськістю
  5. Досвід викладання, тренерства та наставництва буде перевагою.

Перелік необхідних документів:
1. Резюме
Має містити таку інформацію:

  •  Коротка біографія;
  • Мотивація для здійснення менторської діяльності; 
  • Список установ та закладів, у моніторингових візитах до яких кандидат брав участь;
  • Вказати наявність досвіду  післямоніторингової діяльності та написання звітів.

2. Рекомендації від колег, від представників Представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або Регіональних координаторів взаємодії з громадськістю.

Для участі в конкурсі необхідно надати пакет документів, які вказані у переліку необхідних документів, та надіслати на електронну адресу: ukraine.without.torture@gmail.com  з приміткою “кандидат-ментор”.

Закінчення прийому документів – 08.11.2020 до 23:00

Оголошення результатів конкурсу – 10.11.2020 року


Тренінг проводиться в рамках проекту «Розвиток і підтримка спільноти моніторів НПМ в умовах пандемії COVID-19 та подолання її наслідків». Витрати на проїзд, проживання та харчування забезпечують організатори. тренінгу ГО «Україна без тортур».