Поділитися

У рамках реалізації пілотного проекту «Регіональні групи національного превентивного механізму» Секретаріат повноваженого Верховної Ради України з прав людини у взаємодії з громадською організацією «Україна без тортур» оголошує конкурс на добір керівників регіональних груп національного превентивного механізму для здійснення моніторингових візитів.

Провідною метою пілотного проекту є апробація моделі автономної роботи громадських моніторів у складі регіональних груп під час здійснення повторних візитів національного превентивного механізму до місць несвободи, які віднесені до соціальної сфери.

Вимоги до кандидатів: базова вища освіта (не нижче молодшого бакалавра), досвід роботи у сфері правозахисту не менше 2 років, володіння навичками підготовки аналітичних документів, участь у моніторингових візитах національного превентивного механізму.

Проведення конкурсу відбувається відповідно до Порядку реалізації пілотного проєкту «Регіональні групи національного превентивного механізму», затвердженого наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Для участі у конкурсі необхідно подати анкету встановленого зразка, надіслати своє резюме та необхідні документи, що підтверджують встановлені вимоги на електронну адресу: ukraine.without.torture@gmail.com  з приміткою «керівник РГ НПМ».

Проект буде реалізовано на території таких областей: Львівська, Волинська, Сумська.

Закінчення прийому заявок –  08.12.2020 до 23:00

Дата проведення конкурсу – 10.12.2020

Оголошення результатів конкурсу – 14.12.2020 р. Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені на електронну скриньку.


Пілотний проєкт “Регіональні групи НПМ” реалізовується ГО “Україна без тортур” у співпраці з Офісом Омбудсмана за підтримки МФ “Відродження”