Поділитися

5-6 лютого керівників відокремлених підрозділів ГО «Україна без тортур» об’єднав онлайн-тренінг “Механізми громадського контролю управлінських рішень місцевого самоврядування та контролю за використанням бюджетних коштів в умовах пандемії COVID-19” в рамках проєкту “Monitoring the effectiveness of the COVID-19 response policy in places of detention at the regional and national levelsвід Black Sea Trust for Regional Cooperation.

Для проведення якісного, детального дослідження, що направлене на пошук позитивних та негативних практик протидії COVID-19 в місцях несвободи соціального профілю важливо було отримати більше знань у сфері моніторингу та аналізу місцевих бюджетів, а також про особливості збору та систематизації інформації про управлінські рішення та адміністративні заходи.

Для збереження максимальної об’єктивності під час дослідження нам вдалося визначити ключові критерії в оцінюванні управлінських рішень та відповідну методику для оцінки, а також аспекти для характеристики публікацій в засобах масової комінікації, присвячених тематиці реагування, попередження COVID-19. Значно легшим наразі стане також пошук інформації, доступної у відкритих джерелах щодо функціонування відповідних установ щодо протидії COVID-19 в місцях несвободи, закупівель та видатків. 


The grant for NGO Ukraine Without Torture was provided by the Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Opinions expressed in this publication do not necessarily represent those of the Black Sea Trust or its partners.