Поділитися

Шановні колеги!

ГО «Україна без тортур» радо запрошує вас 25 лютого о 14:00 на презентацію дослідження «Правові засади та практика скасування іспитового строку клієнтів пробації в умовах боротьби та подолання наслідків епідемії».

У рамках проєкту «Дотримання прав клієнтів пробації в умовах боротьби та подолання наслідків епідемії», що був підтриманий МФ «Відродження» на конкурсі “Людяність та взаємодопомога”, наша організація працювала над визначенням та вирішенням проблемних аспектів, що призводять до обмежень прав клієнтів пробації. Зокрема, у 2020 році викликом стала неможливість суб’єктами пробації виконувати покладені державою обов’язки в умовах боротьби та подолання наслідків пандемії COVID-19.

Це дослідження було розпочате з метою виявлення реального стану порядку застосування до звільнених від відбування покарання з випробуванням такого механізму реагування, як направлення подання про скасування іспитового строку, пошуку єдиних критеріїв для визначення поважності причин порушень в умовах обмежень, запроваджених Урядом. І вже зараз ми можемо презентувати наші напрацювання!

Основним доповідачем виступить Костянтин Автухов, виконавчий директор ГО «Україна без тортур».

Доєднатися 25.02 о 14:00 можна за посиланням: https://zoom.us/j/98441521622?pwd=cmUrZ2NJSHpOWVRTUWVuVlZjek04UT09

Долучайтесь!


Захід організований за підтримки МФ «Відродження».