Поділитися

Шановні колеги!

Запрошуємо вас на офлайн конференцію для обговорення ефективності політики реагування на COVID-19 у місцях несвободи!

ГО «Україна без тортур» у відповідь на спалах коронавірусу та за підтримки Black Sea Trust for Regional Cooperation здійснила дослідження на тему «Моніторинг ефективності політики реагування на COVID-19 у місцях несвободи на регіональному та національному рівнях». Проаналізовано діяльність місць несвободи соціальної сфери, зокрема, управлінські рішення установ та Департаментів соцзахисту ОДА, проведено моніторинг закупівель засобів захисту та контент-аналіз публікацій в ЗМІ щодо забезпечення протиепідеміологічних заходів у 10 областях України.

Подолання COVID-19 залишається одним з основних викликів останнього року у роботі неурядових організації та державних установ.

Запрошуємо вас виступити на заході із напрацюваннями від організацій та установ, які ви представляєте!

За останній рік було проведено низку інших досліджень, здійснювались цільові моніторингові візити, підготовлені звіти та рекомендації. Об’єднання досвіду, ґрунтовне обговорення є вкрай важливими для ініціювання та впровадження подальших дій для протидії COVID-19.

Конференція відбудеться 27 травня з 12:30 до 15:00 у м. Києві за адресою вул. Хрещатик, 27а (Київський прес-клуб).

Для участі у заході до 12:00 24 травня заповніть реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKgR3_xgJJhfEy8fk1rTz0EgffxnDamIYY5RftsLiFvSfMxA/viewform

Захід буде проведений із забезпеченням усіх карантинних заходів.