Поділитися

Наша організація «Україна без тортур» багато років опікується, серед іншого, питаннями, які пов’язані з моніторами НПМ. Тож ми, як ніхто, зацікавлені в активному розвитку, постійній підтримці та розширенні великої сім’ї моніторів НМП.

Саме тому ми хочемо дізнатися про потреби моніторів та складнощі, з якими вони стикаються під час роботи з реалізації НПМ, а також причини, за якими вони іноді припиняють свою діяльність.

Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви приділите час для змістовних відповідей на наші запитання. Кожна Ваша відповідь робить нас ближче до детального розуміння потреб моніторів, а також до якісних змін – результати опитування допоможуть в розробці нової “Стратегії розвитку національного превентивного механізму”.

Зазначаємо, що Ви можете пройти опитування анонімно або вказуючи свої дані. Дедлайн – 26 липня.

Опитувальник для діючих моніторів НПМ: https://forms.gle/3MLVohodhApbw84XA

Опитувальник для колишніх моніторів НПМ: https://forms.gle/47QtM9RvDos3FndN6

Опитувальник для регіональних представників та координаторів взаємодії з громадськістю Офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини: https://forms.gle/mQdapHvoSdL3FGyR9

Опитувальник для експертів з організації і проведення моніторингу місць несвободи: https://forms.gle/oqSgcNK1ZUZ6HcDVA


Публікація підготовлена в рамках проєкту, що реалізовується у співпраці Офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини та ГО “Україна без тортур” за підтримки МФ “Відродження”.