Поділитися

Під час заходу виконавчий директор ІСАР Єднання Володимир Шейгус наголосив на важливості розвитку громадянського суспільства та покращення зусиль до його самозарадності, а директорка Центру демократії та верховенства права Олеся Хлопік акцентувала на потребі розвитку саме регіональних коаліцій в Україні, оскільки вони можуть бути потужними рушіями змін у громадах.

На тренінгу учасники обговорили ключові процеси діяльності коаліцій, продіагностувати свої об’єднання разом з тренерами, розробили стратегію роботи та отримати чек-лист ключових атрибутів коаліцій.

У процесі роботи виконавчий директор ГО “Україна без тортур” Костянтин Автухов разом із представником Асоціації УМДПЛ Сергієм Парнікоза обговорив перезапуск та розвиток ініціативи Zero Torture. Ця коаліція була створена три роки тому громадськими організаціями, які працюють у сфері протидії катуванням та іншим формам неналежного поводження в місцях несвободи. Ініціатива Zero Torture полягає у тому, щоб в Україні функціонувала ефективна система попередження та розслідування катувань, а також реабілітації жертв.


“Завдяки участі у тренінгу наша коаліція збільшить ефективність і, головне, результативність роботи. Дякую усім тренерам, отримана інформація корисна і важлива при впровадженні ініціатив. Особливо цікавим був майстер-клас про спільноутворення, який провів Іван Омелян, бо це є ключовим процесом в роботі під час об’єднання організацій,” – підсумував Костянтин Автухов.