Поділитися

Сьогодні, 10 серпня, ГО “Україна без тортур” відзначає своє 5-річчя! Ми дякуємо усім членам команди за самовіддану роботу, а партнерам – за підтримку та співпрацю! Завдяки спільним зусиллям ми:

👥 розгалужуємо команду моніторів НПМ

Наразі активно працюють більше сотні громадських моніторів і з кожним роком до роботи долучаються нові активісти. Ми приділяємо велику увагу їхньому професійному зростанню та підвищенню соціального статусу.

🧩 працюємо у регіонах 

Наші 9 відокремлених підрозділів ведуть активну дослідницьку та просвітницьку роботу, співпрацюють з місцевими установами й організаціями.

🤝 маємо підтримку українських та міжнародних партнерів

Ми високо цінуємо, що наші ідеї знаходять відгук. Завдяки співпраці та ефективній взаємодії ми впевнено крокуємо до мети протидії тортур.

втілюємо у життя важливі проєкти

За ці п’ять років ми реалізували актуальні дослідження, просвітницькі семінари, круглі столи з експертами тощо. Наша команда працює над підтримкою мережі громадських моніторів, вивчає проблеми та поширює успішний досвід – усе, задля попередження та викорінення катування в місцях несвободи.

І ми впевнені, це лише початок. У планах ще більше цікавих ініціатив і ми запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до їх втілення! Make law not torture! 💪