Поділитися

Тривога, песимізм, втрата апетиту, сонливість або безсоння – це прояви емоційного вигорання і треба зазначити, що воно не є показником слабкості людини.

На жаль, в зоні ризику виснаження знаходяться монітори НПМ, так як під час візитів вони часто стикаються з тяжкими історіями про неналежне поводження та фактами катувань в місцях несвободи. Особливо це стосується тих моніторів, які відвідують дитячі будинки-інтернати та хоспіси, де надається паліативна допомога невиліковним хворим. Буває, після візитів доводиться “відходити” декілька днів, щоб відновити свій емоційний стан та психологічне здоров’я…

Важливо, щоб монітори піклувалися про себе, прислухалися до самопочуття і могли відновитися після пережитого стресу. Як це зробити можна дізнатися під час тренінгу «Формування резильєнтності у моніторів, що здійснюють моніторингові візити в місця несвободи». 

У режимі ZOOM-конференції ми поговоримо про інструменти захисту від емоційного виснаження та практичні поради, які допоможуть під час моніторингових візитів не піддаватися емоціям та подальшому вигоранню.

🙋‍♂️ Спікер: досвідчений монітор МПН, клінічний психолог Антоній Мельник

📅 Дата та час: 19.08 (четвер) з 18:00 по 19:30

Долучитись до заходу можна за посиланням:  https://us06web.zoom.us/j/89643085262?pwd=b0dTODVFRVR2N0hHbUNVcVVkaGE3UT09  (Ідентифікатор конференції: 896 4308 5262 Код доступу: 33256)

Згодом ми опублікуємо анонси наступних вебінарів та тренінгів з серії психологічної допомоги. Слідкуйте за публікаціями на нашому сайті та офіційній сторінці Організації у Facebook.


Пілотний проєкт реалізовується у співпраці Офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини та ГО “Україна без тортур” за підтримки МФ “Відродження”.