Поділитися

Зачиняють у кімнатах та залучають до роботи без документів. Такі порушення виявили монітори НПМ під час візиту до Коломийського геріатричного пансіонату.

У кімнаті під замком тримали троє чоловіків, в одного з них була розбита голова. Як пояснило керівництво закладу, їх закрили через порушення режиму, а травми чоловік завдав собі сам, проте в медичну документацію записи про травмування не вносили. Також моніторингова група виявила зачинену жінку. Її тримали в карантинній кімнаті без записів лікаря щодо необхідної ізоляції. 

В установі усі зауваження відкидають. Виправдовуються – про травми чоловіків не встигли записати і закрили їх лише на кілька хвилин, а жінку зачинили через скарги на неї від інших підопічних пансіонату 🤷‍♂️

Серед іншого, моніторингова група виявила, що в установі відсутня частина медпрепаратів і у разі потреби в пансіонаті не зможуть надати необхідну допомогу. У деяких підопічних відсутні записи про медогляд ще з 2018 року і попри те, що підопічні працюють на підсобному господарстві, персонал не веде документації щодо працетерапії.