Поділитися

На Херсонщині запрацював мобільний кінотеатр під відкритим небом. До організації проведення показів долучився керівник Відокремленого підрозділу ГО “Україна без тортур” в Херсонській області Валерій Грець.

“Перед основним показом фільмів ми вмикаємо правозахисні та правопросвітницькі ролики, – розповідає Валерій Грець, – дітям показуємо ролики на кшталт мультиків про поліцію, інформаційних відео про протидію булінгу, про права дітей тощо. А дорослим, наприклад, ролик “Люди не консерви” про Національний превентивний механізм та місця несвободи.”

Для оснащення мобільного кінотеатру закупили розкладні стільці, каремати та безкаркасні меблі. Цю активність взяла на себе ГО “Україна без тортур”, ділиться Валерій Грець і додає – необхідні речі купили завдяки перемозі в конкурсі Львівської освітньої фундації.

Нині фільми показують у чотирьох селах Олександрівського старостинського округу. На час холодів кінопокази планують організовувати в спортивній залі місцевої школи та у приміщеннях колишніх клубів в малих селах.