Поділитися

Громадська організація “Україна без тортур” разом з Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини організовують тренінг для підготовки громадських моніторів національного превентивного механізму. Навчання відбуватиметься у два етапи: онлайн і офлайн. Участь безкоштовна.

В Україні реалізація національного превентивного механізму покладена на Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини і діє у форматі “Омбудсмен+”, що передбачає здійснення моніторингових візитів до місць несвободи працівниками офісу Омбудсмена разом з громадськими моніторами, з метою попередження катування чи жорстокого поводження. Тренінг розрахований на правозахисників, представників громадських організацій, активістів, які мають бажання стати моніторам НПМ та на постійній основі здійснювати візити до місць несвободи.

Вимоги до учасників: повнолітній громадянин України; має базову вищу профільну освіту; не має судимості; не перебуває на державній службі; готовий підписати декларацію монітора (етичний кодекс монітора) та дотримуватись її положень.

До участі у онлайн частині навчання запрошуються всі бажаючі, які відповідають визначеним критеріям.

До офлайн частини будуть запрошені особи, які успішно пройшли онлайн навчання. Пріоритет буде віддано представникам областей, де нині бракує моніторів, зокрема, з Вінницької, Волинської, Закарпатської, Кіровоградської, Луганської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Учасники, які успішно пройдуть обидві частини навчання, будуть рекомендовані для надання доручень Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини для здійснення моніторингових візитів до місць несвободи в межах реалізації НПМ.

Онлайн частина складатиметься з навчальних курсів та вебінарів, і відбуватиметься з 18.11.2021 по 02.12.21. Офлайн частина навчання триватиме 2 дні і буде проведена у проміжок часу з 13 по 20 грудня.

Дедлайн подачі заявок: 17 листопада 2021 року.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити форму https://forms.gle/DerJgogUfAftZsQw9

Пріоритетною, але не обов’язковою буде рекомендація діючого монітора та регіонального представника або координатора взаємодії із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Надсилайте її на hrukraine.without.torture@gmail.com до кінцевої дати конкурсу.

Організатори залишають за собою право не пояснювати причини відхилення кандидатур на участь у тренінгу.

За додатковою інформацією звертайтесь:+38(067)735-08-41; +38 (067)011-45-45 або е-mail: ukraine.without.torture@gmail.comПриєднуйся до команди громадських моніторів!


Тренінг для моніторів НПМ організовується ГО “Україна без тортур” спільно з Офісом Уповноваженого ВРУ з прав людини за підтримки МФ “Відродження”.

15Вы и ещё 14Поделились: 18НравитсяКомментироватьПоделиться