Поділитися

Насичений грудень триває.

Сьогодні відбулось одразу дві важливі події, які потребують вашої уваги.

 У стінах Офісу Генерального прокурора відбулась нарада з питань стану кримінальної репресії та перспектив нормативного врегулювання кримінальної відповідальності за злісну непокору вимогам адміністрації установ виконання покарань (ст. 391 КК України), та стану прокурорського нагляду з цих питань.

З баченням стану речей та майбутнього виступив і наш виконавчий директор Kostyantyn Avtukhov. Одним з закликів було висловлено побажання, щоб захід не став черговим обговоренням без результатів, і ми нарешті наблизились до виконання рекомендації ЄКПТ. А для цього потрібний план та мотивація.

Тому звертаємось до спільноти моніторів! Ми збираємо будь-яку соціально важливу інформацію про практику застосування ст. 391 КК України. Викривлення, недоліки чи переваги. Якщо у вас є ідея, як її замінити, збалансувати чи щось подібне – пишіть нам на пошту uwtconf@gmail.com . Ми опрацюємо інформацію і направимо до Офісу генпрокурора, який вже у 2022 р. підготує відповідне узагальнення.

 У співпраці з Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України ми провели круглий стіл «Історія запровадження позбавлення волі і сучасні проблеми його виконання»

6 цікавих доповідей відзеркалили напрацювання науковців у цій сфері. Втім, збір тез для включення до збірки ще триває! Тому, якщо Вам є що сказати – відправляйте свої тези на адресу conf.crim2016@gmail.com та заповніть google-форму для зв’язку https://bit.ly/3oxEbdP

 І вже завтра о 14:30 відбудеться прес-конференція «Півтора роки з COVID-19 у місцях позбавлення волі. Протидіяли чи зволікали?»!

 Захід відбудеться онлайн за допомогою ZOOM.

 Чекатимемо вас за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/84075158972… (Ідентифікатор конференції: 840 7515 8972 Код доступа: 103549)

Долучайтесь!