Поділитися

Проект «Моніторинг порушень прав людини в місцях несвободи з боку російського агресора», який реалізується за підтримки Netherlands Helsinki Committee, спрямований на проведення різнопланової діяльності, повʼязаною зі зменшенням наслідків військових злочинів. Впродовж реалізації проєкту ми мали змогу:

Провести систематизацію зусиль моніторів НПМ щодо фіксації злочинів у місцях позбавлення волі. Завдяки цьому напрямку моніторів НПМ  отримали знання щодо фіксації воєнних злочинів агресора проти цивільного населення на території України, обмінятись досвідом діяльності з фіксації воєнних злочинів.

Надати  допомогу членам організації в переході на безпечні умови праці. Завдяки реалізації цього напряму в рамках проєкту члени організації мали змогу отримувати фінансову підтримку задля того щоб безпечно адаптувати свою роботу під час воєнного стану в країні

Надати гуманітарну допомоги місцям позбавлення волі або найбільш постраждалим верствам населення. Кошти проєкту були направлення на покриття потреб осіб, що наразі перебувають в КНП «Вінницька обласна клінічна психологічна лікарня імені академіка Ющенко». Були куплені речі першої необхідності, про потребу в яких нас повідомила адміністрація закладу.

Створити можливість  для моніторів НПМ та правозахисників отримати психологічну допомогу онлайн. Реалізація цього напрямку мала найвідповідальніший характер. Звертались з різними проблемами, але всі були особами, що постраждали від воєнних дій на території України. Частина з них проходила терапію  разом із своїми маленькими дітьми, що постраждали.

Наша організація буде і надалі займатись розвитком цих вкрай важливих напрямків!