Поділитися

Проведення тренінгу для представників організації ГО “Україна без тортур”

Максимальна сума тендеру 20 000 (грн)

Види послуг: Тренінг або серія тренінгів

Опис: Громадська організація «Україна без тортур» запрошує зацікавлених осіб до участі у тендері на проведення тренінгу з фандрейзингу в онлайн форматі 

Термін надання послуг – листопад 2022 року

Документи прийматимуться у строк до 23 листопада (Включно.)

Що ми хочемо отримати по результатам навчання:

 • фандрайзингова стратегія, план та практичні інструменти залучення коштів на покриття гуманітарних потреб для осіб у місцях несвободи

Вимоги до виконавців:

 • Щонайменше 3 роки досвіду формування стратегій для громадського сектору чи бізнесу, робота з коаліціями, організаційний розвиток юридичних осіб.
 • Щонайменше 3 успішної роботи з фандрейзингу.
 • Підтвердження досягнень у відповідних сферах (рекомендації, нагороди, відзнаки тощо).
 • Обов’язковою є оцінка знань та навичок учасників тренінгу до та після проходження навчання для того, щоб оцінити його ефективність.

Від претендента очікуємо пропозицію з такими документами:

 1. Резюме із зазначенням релевантного попереднього досвіду, а також ж посиланням на профайл на Маркетплейс та особистий профіль в соціальних мережах;
 2. Програма тренінгу;
 3. Цінова пропозиція (подається однією сумою і включає в себе усі податкові зобов’язання);
 4. Рекомендації від організацій, яким надавалися аналогічні послуги (за наявності);
 5. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань із зазначенням видів діяльності.

Для участі у тендері необхідно подати на адресу hrukraine.without.torture@gmail.com

Провайдер має бути обов”язково зареєстрований на сайті: http://cd-platform.org (http://cd-platform.org/%22%20%5Ct%20%22_blank).

Критерії для оцінювання пропозиції для заходів типу №1:

 1. Ціна – 30 балів;
 2. Якість пропозиції – 50 балів;
 3. Підтверджений рівень компетенції – 20 балів.

Учасник цієї загальної процедури приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Кількість учасників – до 25 учасників.

Контактна особа

Черкез Вероніка, +30677350841