Поділитися

Членами команди ГО «Україна без тортур» доставлено гуманітарну допомогу до установ соціального захисту Миколаївської області.

Підопічним з інвалідністю Первомайського психоневрологічного інтернату  було передано 150 пар жіночих та чоловічих шкарпеток, 18 упаковок з підгузками для ліжкових хворих підопічних, які не можуть самостійно про себе подбати. Мешканцям Миколаївського геріатричного пансіонату передано 400 пар шкарпеток та 27 упаковок підгузків.

Гуманітарна допомога найбільш вразливим групам населення стала можливою завдяки фінансовій підтримці DIGNITY – Данського інституту проти катувань у межах проєкту «Зменшення страждань утримуваних в умовах війни в Україні».

Не менш важливою подією під час війни стала передача лікарських засобів для підтримки пацієнтів закладів охорони здоров’я, що надають психіатричну допомогу.

Члени організації разом із Центром організації психіатричної допомоги ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України»,   передали значну кількість медичних препаратів для лікування соматичних хвороб та психіатричних розладів, наданих  БФ «Незабутні», Інститутом геронтології ім. Чеботарьова. Вантаж доставлено вчасно і стане частиною лікування мешканців Миколаєва і Миколаївської області, тимчасово переміщених осіб з окупованих територій.

Під час візитів члени організації зібрали інформацію про нагальні потреби установ. Так, окрім теплого одягу та взуття для підопічних, у Первомайському психоневрологічному інтернаті є потреба у придбанні пральної машини на 25 кг для прання одягу та постільної білизни. У Геріатричному пансіонаті з початку війни знайшли прихисток понад 70 осіб, які були змушені залишити власні домівки через війну.

Зрозуміло, що вони потребують і уваги, і засобів гігієни, і теплих речей. Керівництво установи постійно надає інформацію про потреби установи, однак, допомогти з їх задоволенням бажаючих менше, ніж запитів про потреби.