Поділитися

Шановні друзі та колеги!

На установчому засіданні Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, яке відбулося в Офісі Омбудсмана до Дня прав людини, Уповноважений Дмитро Лубінець нагородив Відзнаками за системну роботу із захисту прав людини 10 громадських організацій та ініціатив.

Однією з організацій удостоєних відзнаки стала ГО “Україна без тортур”. 

Для нас ця відзнака наповнена різними емоціями, відчуттями та враженнями.

Для нас це певна несподіванка. Проте і велика честь бути серед тих, хто отримав цю почесну відзнаку. Також, це мотивація до ще більш активної роботи з розвитку національного превентивного механізму, впровадженню дієвих правових механізмів захисту прав людини, розвиток прямої комунікації між нужденними в місцях несвободи та міжнародними партнерами тощо. 

Ця відзнака вручена ГО “Україна без тортур”, проте вона є результатом багаторічної, важкої та системної роботи десятків людей: моніторів НПМ, регіональних представників, центрального офісу організації, наших друзів та партнерів. 

Ми хочемо розділити цю відзнаки з вами та подякувати, адже без нашої колаборації та плідної співпраці ми б не досягли цих результатів.

Дякуємо нашим надійним партнерам, які підтримували нас у різні часи та розділяють наші цінності:

DIGNITY, Danish Institute Against Torture

The Netherlands Helsinki Committee (NHC)

«Freedom House»

ПРООН

ІСАР Єднання 

МФ «Відродження» 

«Freedom House»

«Black Sea Trust for Regional Cooperation»

European Prison Litigation Network (EPLN)

МБФ «100% ЖИТТЯ»

Рада Європи

МБФ «Альянс громадського здоров’я»  

І звісно наша діяльність не була б такою ефективною без підтримки та порозуміння з боку Офісу Омбудсмана та завдячуючи Збройним силам України, які мужньо захищають не лише територіальну цілісність України, її суверенітет, а й наші соціальні цінності, права та свободи.  

Ми маємо ще багато ідей та планів на майбутнє, які неодмінно реалізуємо завдяки спільним зусиллям. 

Дякуємо всім причетним до діяльності ГО “Україна без тортур”.