Поділитися

Діяльність ГО «Україна без тортур» не пов’язана зі владою, бізнесом чи якимись політичними силами. Наша місія моніторинг місць несвободи та адвокація прав осіб, які зазнали катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання. Ми намагаємося докладати максимум зусиль для розвитку НПМ в Україні та надання гуманітарної допомоги нужденним в місцях несвободи.

Попри це, сьогодні трапилася непересічна подія – на акаунти членів команди ГО «Україна без тортур» та сторінки нашої організації в соціальних мережах було здійснено атаку з метою заволодіння доступом до них. Нам вдалося витримати цей удар, та оперативно відновити доступ до наших ресурсів. Нам не цікаво, хто та з якою метою намагався заволодіти нашими ресурсами, отримати доступ до службового та приватного листування чи отримати ще якусь інформацію. Ми сприймаємо – це як знак, того, що наша діяльність є видимою та значимою, а це значить, що ми на вірному шляху.

Проте, хочемо застерегти громадськість та просимо ставитися критично до можливих інформаційних “вкидів” зі згадуванням ГО “Україна без тортур” на різних інформаційних ресурсах.