Поділитися

Завершився другий етап підготовки нових громадських моніторів національного превентивного механізму, який пройшов у формі дводенного офлайн тренінгу, якому передувала серія онлайн навчальних заходів.

Онлайн етап складався з навчальних курсів та вебінарів в якому взяли участь  67  учасників. Офлайн тренінг проходив з 27 по 28 квітня у Вінниці, до якого було відібрано 12 осіб, які успішно пройшли онлайн етап. Учасники тренінгу ознайомились із великим об’ємом теоретичної інформації, а також активно долучилися до практичного навчання для кращого засвоєння інформації. 

Тренерами були досвідчені монітори НПМ, правозахисники та представники офісу Омбудсмана, які ознайомили учасників з основними принципами роботи національного превентивного механізму, стандартами належного поводження в місцях несвободи, різними техніками здійснення відвідувань тощо. Дякуємо тренерам та експертам, які долучилися до проведення тренінгу:

Нікулін Віталій – представник Уповноваженого з прав людини в місцях несвободи;

Артем Володін директор Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Панасенко Тетяна – голова відокремленого підрозділу ГО «Україна без тортур» у Львівській області; регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Львівській області.

Тропіна Оксана – Членкиня ГО «Україна без тортур», регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонські області.

Гатіятуллін Олександр – член Правління ГО «Україна без тортур»

Сергій Перникоза – менеджер ГО «Асоціація УМДПЛ»; 

Проценко Людмила – голова відокремленого підрозділу ГО «Україна без тортур» у Черкаській області; регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області.

Яковенко Віра – членкиня правління ГО «Україна без тортур» регіональна координаторка взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області.

Учасники, які пройшли лише онлайн частину або повний тренінг незабаром отримають відповідні сертифікати.

Ми отримали схвальні відгуки від учасників про проведений тренінг. Бажаємо новим моніторам якнайшвидше приступити до своїх обов’язків монітора НПМ та якісно застосувати всі теоретичні знання на практиці.

Тренінг був проведений ГО «Україна без тортур» / NGO «Ukraine without torture» у тісній співпраці з Офіс Омбудсмана України за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”. 

Якщо вас цікавить участь у подальших наших заходах з підготовки моніторів НПМ та підвищення кваліфікації в сфері захисту прав людини в місцях несвободи, підписуйтесь на наш:

Телеграм: https://t.me/Ukraine_without_torture 

Інстаграм: https://www.instagram.com/ukraine_without_torture

Твіттер: https://twitter.com/NGO_UWT