Поділитися
 
📣25 травня 2023 року об 11:00 правозахисники презентують аналітичний звіт «Невидимі жертви війни: люди в місцях несвободи».

 

Як живуть люди в місцях несвободи під час повномасштабної війни Росії проти України?

 

🟢Fight For Right / Боротьба за права разом з організаціями-партнерками ГО «Україна без тортур» / NGO «Ukraine without torture», Експертний центр з прав людини, Social Action Centre та Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ багато місяців досліджували, аналізували та підготували аналітичний звіт про дотримання прав людини в інтернатних закладах для дорослих з інвалідністю та інших місцях несвободи під час війни.

 

🟢Правозахисники озвучать ключові подальші кроки, яких має вжити держава Україна для гарантування дотримання прав людини в місцях несвободи, повернення всіх тих, хто опинились в тимчасовій окупації в місцях несвободи та постраждали від воєнних злочинів Росії.

 

🟢Крім того, поділяться досвідом попереднього обговорення звіту з органами державної влади та врахування їх зворотного зв’язку, оскільки у квітні 2023 року проєкт звіту було направлено до всіх профільних державних органів, на яких покладено функцію управління місцями несвободи чи контролю за дотриманням прав людей в них. Представники відповідних державних органів також долучаться до презентації.

 

🟢Реєстрація на презентацію: https://tinyurl.com/tcwpdf6c
Усім зареєстрованим буде надіслано посилання на ZOOM-трансляцію.
Аналітичний звіт підготовлено організаціями членами Коаліція «Україна. П‘ята ранку» / Ukraine 5AM Coalition за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”. Презентацію організовано за підтримки Офіс Омбудсмана України.