Поділитися

Розпочалося формування складу Експертних рад при регіональних представництвах Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у відповідних регіонах.

Основне їхнє завдання – надавати представництву Уповноваженого в області консультаційну підтримку та сприяти проведенню наукових досліджень. Ради будуть займатися вивченням пропозицій щодо поліпшення стану захисту прав і свобод людини і громадянина, сприятиме реалізації громадських ініціатив щодо запобігання порушенню прав і свобод людини та їх відновленню, надаватиме пропозиції щодо вдосконалення законодавства України у сфері захисту прав і свобод людини та інше.

Формами роботи Експертних рад будуть чергові та позачергові засідання. До складу Рад можуть входити представники громадських об’єднань, міжнародних організацій, громадські діячі, науковці та фахівці з відповідним досвідом роботи у галузі захисту прав і свобод людини і громадянина.

Надсилайте свої пропозиції щодо кандидатур у відповідне регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Пропозиції щодо входу до Експертної ради будуть прийматися протягом 7-ми  календарних днів з дати оприлюднення відповідного оголошення на офіційному вебсайті Уповноваженого в електронній формі та повинні містити таку інформацію:

– заяву в довільній формі;

– резюме кандидата із зазначенням професійних досягнень, реалізованих проєктів, програм та заходів у сфері захисту прав і свобод людини і громадянина.

– рекомендаційний лист стосовно кандидата від громадського об’єднання або міжнародної організації (за наявності).

Дата закінчення прийому пропозицій 8 червня 2023 року.

Пропозиції необхідно надсилати за відповідними електронними адресами вказаними за посиланням.

ГО «Україна без тортур» відкрита до співпраці та готова надати підтримку членам нашої організації, які виявлять бажання подати свою кандидатуру для входження до Експертної ради при регіональних представниках Уповноваженого.