Поділитися

Війна, яку розв’язала Росія проти України, залишила десятки тисяч людей без житла, медикаментів та основних засобів існування. Мільйони українців стали біженцями та внутрішніми переселенцями. Держава не в змозі вирішити усі гуманітарні проблеми, викликані війною. Трагедія об’єднала суспільство — за час війни в Україні було створено низку соціальних онлайн-платформ, направлених на надання гуманітарної допомоги постраждалим людям.

Різноманітні сайти, мобільні додатки, групи в соціальних мережах стали майданчиками для обміну інформацією про потреби постраждалих людей, збору грошей та надання благодійної допомоги. Деякі соціальні платформи допомагають військовим та їхнім родинам збирати кошти на лікування поранених або на придбання спеціального обладнання для захисту військових. Інші платформи спрямовані на надання допомоги постраждалим від насильства, включаючи психологічну підтримку та правову допомогу.

Такі соціальні онлайн-майданчики стали дуже популярними серед пересічних українців та волонтерських організацій, які охоче долучаються до різних благодійних акцій, соціальних гуманітарних ініціатив. Ці проєкти не тільки допомагають постраждалим людям, але й об’єднують суспільство. Адже людина має бути впевненою, що під час важких часів вона не залишиться наодинці.

Завдяки соціальним платформам люди з усього світу можуть долучатися до акцій по збору коштів та надавати різноманітну допомогу, щоб підтримати постраждалих від війни та забезпечити їм необхідні ресурси для відновлення та інтеграції в суспільство.

Під час бойових дій соціальні платформи залишаються важливим інструментом у боротьбі з негативними наслідками війни. Вони є не тільки джерелом надії та підтримки для тих, хто постраждав від військових дій, але й свідченням того, як солідарність та співпраця можуть допомогти людям подолати складні перешкоди та проблеми.

Сьогодні соціальні платформи виконують важливу гуманітарну місію, вони стали дієвим інструментом у подоланні гуманітарних проблем, які викликала війна. Саме тому ГО “Україна без тортур” ініціювала створення онлайн-платформу, яка б була направлена на надання адресної гуманітарної допомоги соціальним місцям несвободи. 

Створення платформи здійснюватиметься в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Детальніше про наш проєкт ми розповімо, найближчим часом, у наступних дописах.Якщо ви маєте експертизу у відповідній сфері та бажаєте озвучити свої пропозиції, просимо писати нам zvern.uwt@gmail.com