Поділитися

🇺🇦 Українські Герої: захисники незалежності України та європейських цінностей 🇪🇺

Вже понад півтора роки найсильніші духом та вірою українські захисники відстоюють нашу незалежність, наші цінності та наш людиноцентричний вибір. Це вибір, який не тільки віддзеркалює безальтернативне дотримання прав людини та розвиток правової держави, але й символізує наше прагнення до європейських стандартів та цінностей.

Громадська організація “Україна без тортур” долучилася до цієї боротьби разом з усіма небайдужими, спільно забезпечуючи допомогу нашим героям на передовій. Нещодавно ми оголошували збір для придбання турнікетів, бинтів та інших засобів першої медичної допомоги для евакуаційних бригад та парамедиків на передовій. Нашою метою був збір 35000 гривень, але спільними зусиллями ми змогли за тиждень зібрати неймовірні 42180 гривень!

Цей акт солідарності та підтримки вражає і надихає. Він відображає не тільки фінансову підтримку, але й справжню єдність та незламність українського суспільства в часи випробувань. Передаємо слова вдячності від наших захисників та приєднуємося до них – безмежно вдячні кожному, хто доєднався до збору.

Ваші внески і підтримка дозволили нам придбати та передати нашим незламним захисникам: 55 турнікетів, 30 протиопікових серветок, 15 назофарингеальних повітропроводів, 10 оклюзійних пов’язок, 10 гемостатичних бинтів та 5 декомпресійних голок. 

Віримо в нашу неминучу Перемогу! Слава Героям України, які її щодня наближають! Дякуємо  Paramedic за професійне консультування та сертифіковані, якісні засоби для першої та екстреної медичної допомоги.