Поділитися

Монітор НПМ Оксана Крупій здійснила візит до комунального закладу «Дніпровський геріатричний пансіонат» Дніпровської обласної ради». Під час візиту проведено моніторинг дотримання прав підопічних на безпечні та гідні умови перебування, охорону здоров’я, тощо.

У пансіонаті функціонує геріатричне , психоневрологічне відділення та відділення для осіб з інвалідністю. Підопічні мешкають в двох житлових корпусах до яких підведені всі комунікації, водопровід, каналізація, опалення. Кімнати обладнані всіма необхідними меблями, холодильниками, телевізорами.

Під час візиту адміністрацію закладу було ознайомлено із функціоналом та технічними можливостями соціальної платформи, для отримання та надання допомоги — «Steptohelp» – https://www.steptohelp.com.ua.

Встановлено, що заклад має потребу у придбанні пральних машин розрахованих на 50 кг. білизни, електро-автоматів, нового посуду для перших та других страв.

За декілька хвилин інформація про ці потреби вже була розмішена на платформі і з нею може ознайомитися кожег користувач мережі інтернет за посиланням.

Ми отримали позитивний відгук про доволі простий, інтуїтивно зрозумілий функціонал платформи, зрозумілий кабінет без зайвих налаштувань, та певні цінні побажання безпосередньо від користувача платформи, які ми врахуємо при подальшій роботі з платформою.

Всіх бажаючих, хто може посприяти у забезпеченні потреб закладу запрошуємо до взаємодії через платформу Steptohelp.

Платформа створена ГО «Україна без тортур» в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується Isar Ednannia за фінансової підтримки Європейського Союзу.