Поділитися

Протягом тижня було проведено серію вебінарів з представниками соціальних місць несвободи, які були розподілені за територіальним принципом. Загалом у вебінарах взяло участь понад 150 осіб.

Знайомство з платформою «Steptohelp – https://www.steptohelp.com.ua» проводив Олексій Суховій – лікар-психіатр поліклініки ДУ «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України», який активно долучався до розробки платформи. Модераторкою вебінарів виступила менеджерка проєкту Вероніка Черкез.

Учасникам вебінарів презентували платформу «Steptohelp», а також всі учасники покроково пройшли весь процес взаємодії з платформою від моменту реєстрації до розміщення власного оголошення. Це дало змогу наочно ознайомити всіх учасників з її технічними можливостями, простотою та інтуїтивно зрозумілим меню платформи та кабінету користувача. Презентація відбулася у формі діалогу і всі бажаючі активно ставили запитання та під час вебінару успішно, за декілька хвилин, проходили процес реєстрації та розміщення оголошень, що вкотре підтверджує озвучену раніше тезу, що платформа надзвичайно проста та доступна для користування.

Якщо у вас не було можливості доєднатись до вебінарів, ми раді надати вам можливість переглянути запис одного з них, для цього напишіть листа з темою «Запит на запис вебінару з презентації платформи «Steptohelp»» на пошту zvern.uwt@gmail.com.

Серію вебінарів організовано та проведено ГО «Україна без тортур» / NGO «Ukraine without torture» в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується Isar Ednannia за фінансової підтримки Європейського Союзу.