Поділитися

Запрошуємо громадськість, партнерів та всіх доброчинців на презентацію онлайн платформи надання гуманітарної допомоги соціальним місцям несвободи «Steptohelp»

Презентація відбудеться 19 вересня о 14:00 

Формат заходу: онлайн 

Попередня реєстрація обов’язкова

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну  наша організація, окрім правозахисної діяльності та здійснення моніторингових візитів до місць несвободи, активно долучилася до гуманітарної діяльності.

Досвід отриманий за рахунок тісної взаємодії та комунікації з соціальними місцями несвободи, набув свого втілення у створенні онлайн-платформу “Steptohelp”!

Платформа “Steptohelp” була розроблена як простий та зручний онлайн-сервіс, як для розміщення заявок на отримання необхідної допомоги, так і для оголошень про можливість надання адресної гуманітарної допомоги соціальним місцям несвободи. Завдяки цій платформі, установи, які опинилися у складних умовах, можуть отримати необхідну допомогу у найкоротший термін. Кожна заявка обробляється індивідуально, з урахуванням специфіки місця несвободи та потреб підопічних.

Тож, запрошуємо на зустріч, щоб ознайомитися з функціоналом платформи, процесом створення власного кабінету, його налаштуваннями та на власні очі побачити наскільки простий процес розміщення оголошення. 

Ознайомитися з платформою – https://www.steptohelp.com.ua/

Реєстрація на презентацію – https://forms.gle/MRmfWSkGFgnCzJns5 

Ми віримо, що разом ми зможемо зробити значний внесок у покращення умов та надання гуманітарної допомоги місцям несвободи. Долучайтеся до нашої ініціативи та разом будемо працювати над створенням кращого майбутнього.